До ЮНЕСКО спрямували звернення щодо внесення історичних пам’яток Галича до світової спадщини (відео)

Новини, Суспільство

В рамках відзначення річниці Галича відбувся круглий стіл Асоціації Міст України на тему: «Муніципалітети на шляху до Європейського Союзу».

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на РАЇ.

Одним із питань діалогу громад стала культурно-історична спадщина Галича та її вплив на розвиток територій: спадкоємність та наступність.

Зокрема йшлося про внесення місцевих історичних пам’яток до ЮНЕСКО. Мова йде про Крилоське городище та Храм Святого Пантелеймона

Внесення цих та інших памʼяток до списку таких, що будуть під охороною ЮНЕСКО, кажуть ініціатори звернення – сприятиме інтеграції України у світовий культурний простір.

Якщо ви вперше зайшли на наш сайт не забудьте підписатися на його відеоверсію канал на YouTube Голос ІФ тут ви дізнаєтесь про найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати проект Голос ІФ можна за цими реквізитами: ПриватБанк 4246 0010 0028 2686

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.