У проти проведення виставки знищеної російської техніки перед посольством рф

Новини, Суспільство

Нещодавно звільнений посол України в Німеччині Андрій Мельник заявив, що влада Берліна відмовилася дозволити проведення виставки знищеної в Україні російської техніки перед посольством рф.

Про це повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Tagesspiegel, інформує щоденна онлайн – газета  Голос ІФ.

За словами Мельник, два оператори музеїв зголосилися виставити російську військову техніку, але Берлін відхилив їхню заявку.

“Знищена військова техніка Росії, яка буде виставлена в центрі Берліна, повинна дати людям у Німеччині на власні очі відчути жорстоку війну на знищення”, – пояснив він.

“Тому українці шоковані тим, що окружне управління Мітте (район Берліна) відхилило цю заявку з абсолютно надуманим обґрунтуванням”, – додав посол, назвавши відмову “справжнім скандалом”.

Мельник звернувся до мерки Берліна Франциски Ґіффай з проханням вирішити ситуацію. Станом на зараз відповіді від берлінської влади не було.

Нагадаємо, виставка знищеної в Україні російської військової техніки раніше відбулася зокрема у ВаршавіВроцлаві та Празі.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!
Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.