У НАТО заявили, що Україна могла б відвоювати Крим та Донбас

Новини, Політика, Суспільство

Військовий представник НАТО, знайомий із розвідданими, найближчими тижнями не очікує великих успіхів на полі бою ні для України, ні для Росії. Проте, за його словами, Києв має шанс відвоювати Крим і Донбас.

Про це повідомляє CNN, пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Водночас альянс вважає, що якийсь час російсько-українська війна “буде в безвиході”.

“Я думаю, що вони (Україна – Ред.) могли б відвоювати Крим та Донбас, так. Не зараз, не скоро, але якщо вони зможуть продовжувати боротьбу, я так думаю”, – зазначив чиновник.

Він також додав, що поточна дискусія в НАТО полягає в тому, що імпульс значно змістився на користь України, і дебати щодо повернення окупованих Криму та Донбасу завершено.

За словами генсека НАТО Єнса Столтенберга, плани Москви на війну проти України не реалізувалися. Наступ окупантів зазнає невдачі, а операція на Донбасі застопорилася – їм не вдалося взяти ні Київ, ні Харків, ні інші великі міста. Відповідно, Київ може виграти цю війну, вважає голова альянсу.

Читайте найголовніші новини Івано-Франківська та Прикарпаття на сайті Голос ІФ.  Дивіться відео-новини, розслідування на YouTube каналі Голос ІФ.

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.