У понеділок в на Прикарпатті оштрафували дев’ятьох паліїв трави – УДСНС (фото)

Кримінал, Новини, Суспільство
На Прикарпатті впродовж дня до адміністративної відповідальності притягнуто 9 паліів сухої трави.
Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на УД СНС в області.
Незважаючи ні на численні застереження рятувальників, ні на ситуацію в Україні, мешканці області активно”господарюють”, спалюючи суху траву. Станом на 16:00 21 березня ,рятувальники ліквідували 38 таких пожеж.
Спалювання трави часто переростає в неконтрольоване горіння і нерідко загрожує знищенню будівель та споруд житлового сектору, завдає шкоди довкіллю та здоров’ю людей. Усі підрозділи ДСНС переведені на посилений варіант несення служби, але замість того, щоб зосередити всі сили на порятунок майна та життя людей, змушені гасити палаючі сухостої.
Кожен палій-господарник заплатить штраф. Сьогодні по всій області рятувальники з працівниками поліції провели рейди, в ході яких було виявлено 9 паліїв.
Так, Коломийські рятувальники спільно з працівниками поліції провели рейди щодо попередження виникнення пожеж в природних екосистемах в 21 населеному пункті району, а у місті Городенка,Отинія та селі Корнич було виявлено паліїв, на яких працівники поліціі склали адмінпротокол за ст.152 КУуПА.
За фактом підпалу на 6-тьох паліїв було складено протоколи за ст. 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення «Самовільне випалювання рослинності та її залишків»у Калуському районі.
В свою чергу Верховинськими рятувальниками проведено роз’яснювальну роботу з старостами громад, щодо доведення до громадян про заборону випалювання сухої трави та розміщено в місцях з масовим перебуванням людей інформаційні листівки застережливого характеру.
Рятувальники і надалі будуть проводити рейди та виявляти порушників,адже тільки сплативши штраф люди задумаються чи знову брати до рук сірника.
З початку року до відповідальності вже притягнуто 60 паліїв сухої трави.
Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.