Прикарпатець порвав закордонний паспорт жінки, щоб не їхала в Італію до іншого чоловіка

Кримінал, Новини, Суспільство

Долинський районний суд визнав чоловіка винним у крадіжці закордонного паспорта дружини.

Про це повідомляє  щоденна онлайн-газета Голос ІФ  з посиланням на “Вікна“.

Долинський районний суд визнав чоловіка винним у крадіжці закордонного паспорта дружини.

Обвинувачений 26 липня 2021 року після конфлікту з дружиною викрав з її сумочки паспорт громадянина України для виїзду за кордон. Для того щоб вона не могла виїхати за кордон, чоловік вирвав з паспорта декілька сторінок.

У суді обвинувачений визнав провину повністю. Пояснив, що його дружина проживала в Італії з іншим чоловіком, залишивши його в Україні з двома дітьми, яких він утримував самостійно. Дружина не брала участі ні в їх вихованні, ні в утриманні. Після її приїзду в Україну він хотів зберегти сім`ю, оскільки діти потребували материнської турботи та опіки.

Чоловік зазначив, що його вчинок зумовлений бажанням зберегти сім’ю, прагненням, щоб дружина залишилася вдома. Однак це не дало бажаного результату. У вчиненому він щиро кається.

В результаті суд визнав чоловіка винним та призначив 935 грн штрафу.

Читайте найголовніші новини Івано-Франківська та Прикарпаття на сайті Голос ІФ. Дивіться відео-новини, розслідутання на YouTube каналі Голос ІФ.

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.