На Франківщині камери фіксації швидкості авто вплинули на зменшення кількості ДТП – поліція

Кримінал, Новини, Суспільство

Камери фіксації швидкості руху автомобілів, які встановили на в’їздах в Івано-Франківськ, вплинули на зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод.

Про це повідомляє щоденна онлайн – газета Голос ІФ з розповів заступник начальника управління патрульної поліції в області Андрій Киричук.

“Якщо порівнювати три місяці з 8 жовтня 2020 року і три місяці з 8 жовтня 2021 року, то можна сказати, що у 2020 сталися 15 ДТП в тих місцях, де камер ще не було. За аналогічний період 2021 року, після встановлення камер відеофіксації швидкості авто, трапилися три аварії, — розповідає Андрій Киричук. — Ми не можемо узагальнювати, як ці камери повпливали на ситуації, але в Україні статистика показує, що є така тенденція до зменшення кількості ДТП”.

Зараз в області є п’ять камер, які фіксують перевищення швидкості автівок. Їх встановили на в’їздах в Івано-Франківськ 8 жовтня 2021 року. З цього часу зафіксували 17 123 адміністративні правопорушення, які стосуються перевищення швидкості.

“Якщо підсумувати 2021 рік, то патрульна поліція в області склала 55 тис. адмінматеріалів. Ті 17 123 порушення не входять у цю цифру. Це безпосередньо працівники патрульної поліції виявили порушення, склали протокол або винесли постанову”, — сказав заступник начальника управління патрульної поліції в області Андрій Киричук.

Він розповідає, що згідно зі статистикою найчастіше аварії стаються саме через перевищення швидкості автомобіля. За 2021 рік таких ДТП в області сталося 1 663. Всього в області за минулий рік зафіксували 4 200 дорожньо-транспортні пригоди.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.