Після свят на кордоні з країнами ЄС утворилися черги

Економіка, Новини, Суспільство

Через масовий від’їзд українців до країн ЄС після новорічно-різдвяних свят у деяких пунктах пропуску утворилися черги.

Про це пише щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на Державну прикордонну службу.

“Сьогодні в пунктах пропуску фіксується збільшення пасажиро-транспортного потоку. Виїзд громадян з України переважає над в’їздом, особливо на ділянках кордону з країнами ЄС. Зростання пасажиропотоку відбувається переважно через збільшення кількості громадян України, які прямують за кордон після завершення новорічно-різдвяних свят”.

За даними прикордонників, перед деякими пунктами пропуску, зокрема “Краківець”, “Шегині” та “Грушів”, виникає скупчення транспортних засобів, які налічують в середньому від 80 до 150 автівок.

Водночас черги відсутні перед пунктами пропуску “Ягодин”, “Устилуг”, “Угринів” та “Смільниця”.

Прикордонники нагадали, що для тих подорожуючих осіб, які не зробили ПЛР-тести на Covid за 24 години до в’їзду в Польщу, біля пунктів пропуску “Краківець”, “Шегині”, “Рава-Руська” та “Ягодин”  працюють відповідні мобільні лабораторії – ця процедура також може уповільнювати прикордонно-митний рух.

Актуальну ситуацію у пунктах пропуску можна відслідковувати на Facebook-сторінці Західного регіонального управління (оновлюється кожні 3 години) https://www.facebook.com/zahidnuy.kordon, на інтерактивній мапі на сайті Державної прикордонної служби України https://dpsu.gov.ua/ua/map та онлайн камерах також на відомчому сайті https://dpsu.gov.ua/ua/border/.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.