В Івано-Франківську відкрили офлайн-пункт підтримки «Дії»

Здоров'я, Новини, Суспільство

Днями обласна державна адміністрація спільно з головним управлінням статистики в області відкрили ще один офлайн-пункт підтримки «Дії», пише щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

Команда підтримки «Дії» облаштована на базі торгового центру «Епіцентр» (м. Івано-Франківськ, вул. Івасюка,17).

Офлайн-пункти «Дії» – це служба підтримки, що допомагатиме жителям із генеруванням COVID-сертифікатів. Вони працюватимуть у наймасовіших пунктах вакцинації від коронавірусної хвороби.

За інформацією Міністерства цифрової трансформації України, на сьогодні в «Дії» згенеровано понад 8 мільйонів СOVID-сертифікатів. Їхня кількість зростає щодня. Команда Мінцифри зараз працює над впровадженням алгоритмів, які допоможуть автоматично виправляти помилки лікарів в електронній системі охорони здоровʼя

Якщо вас цікавлять запитання:

  • Як перевірити COVID-сертифікат у Дії?
  • Як отримати СOVID-сертифікат без Дія.Підпису
  • Як з паспортом-книжечкою отримати COVID-сертифікат на порталі Дія
  • Як увійти на портал Дія?
  • Як отримати «жовті» COVID-сертифікати?
  • Як продовжити термін дії COVID-сертифіката з пів року до 365 днів?
  • Не підтягується COVID-сертифікат у Дії?

Відповіді на запитання ви зможете отримати в пунктах підтримки «Дії» та на сайті Мінцифри за посиланням: https://thedigital.gov.ua/news/mintsifra-zapuskae-punkti-komandi-pidtrimki-dii-dlya-otrimannya-sovid-sertifikativ-u-kievi

Команда підтримки «Дії» вже працює в центрі масової вакцинації від СOVID-19 в центральному корпусі Івано-Франківського національного медичного університету по вул. Галицька, 2.

Якщо ви вперше зайшли на YouTube канал Голос ІФ не забудьте підписатися щоб знати першими найгарячіші новини Івано-Франківська та області, про які вам не розповідають інші ЗМІ!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.