Франківщина стрімко наближається до “червоної” карантинної зони (відео)

Здоров'я, Новини, Суспільство

Кількість прикарпатців, хворих на коронавірус, різко збільшується. Зокрема, частіше ця недуга вражає дітей, переважно шкільного віку.

Про це повідомляє щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на Вежу.

Лише за останій тиждень на СOVID захворіли 42 дитини.

Окрім цього, спостерігається високий відсоток летальності. Насамперед, серед людей віком понад 60 років. За останні 5 місяців на коронавірус захворіли понад 10 тисяч жителів області. Медики зазначають, серед них – вакцинованих лише 3 відсотки. Відтак, в облдержадміністрації вкотре наголошують на потребі щеплення.

Надалі гостро стоїть питання вакцинації освітян. Прикарпаття – у “п’ятірці” областей, де від COVID ще не щепилися 80 відсотків працівників закладів освіти.

Серед громад, де рівень вакцинації незадовільний – Яблунівська, Загвіздянська, Печеніжинська та Спаська ОТГ. 18 жовтня Прикарпаття потрапило до карантинної “помаранчевої” зони.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.