Міський голова Коломиї Богдан Станіславський хоче судитися з Коломийською міською радою

Без рубрики, Новини, Політика, Суспільство

Досить роздавати землі за безцінь!

“У четвер, 7 жовтня, на позачерговій сесії міської ради депутати, подолавши вето міського голови, віддали забудовнику 12 сотих землі в районі співочого поля. Гра хитра. Власник, тобто забудовник, вже має у власності земельну ділянку поруч. Її він отримав ще минулої каденції. Тепер забудовник, великодушно відмовляється від маленької тонкої смужки землі, але натомість забирає 12 сотих, які мали бути виставлені на продаж. Цікава математика, правда?”.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook Богдан Станіслав, передає щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

В результаті забудовник отримає більше можливостей для будівництва, а місто не отримає нічого. Я вважаю, що це не справедливо стосовно кожного мешканця громади. Якщо хочете будувати – викупіть за ринковою ціною землю у громади. А за отримані кошти ми зможемо зробити дороги, школи й садки чи благоустрій. А безкоштовна передача у власність у цьому випадку не дасть Коломиї нічого, окрім додаткової багатоповерхівки, – додає мер.

І депутати це добре знали. Запитаєте в них при нагоді, що спонукало їх тиснути кнопку “За”? А ми подаємо в суд. До речі, не рекомендую купувати квартири в цьому житловому комплексі, адже з таким підходом забудовника до справ, маю сумніви чи й інші документи там в порядку. Це суттєво може затягнути терміни здачі будинку в експлуатацію.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.