Віталія Ільчишина погодили на посаду першого заступника голови Івано-Франківської ОДА

Новини, Політика, Суспільство

Офіс президента та Кабінет міністрів України погодив на посаду першого заступника голови Івано-Франківської обласної адміністрації Віталія Ільчишина.

Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ.

Е-декларацію кандидата на посаду в ОДА Віталій Ільчишин подав ще 7 червня, коли Івано-Франківську ОДА очолював Андрій Бойчук.

Судячи з декларації, Віталій Ільчишин є співвласником телерадіокомпанії «Шанс» у Калуші та був співзасновником адвокатського об’єднання «Астрея ОВС».

У минулому Віталій Ільчишин працював на різних посадах у системі МВС України. В 2014 році був звільнений з посади першого заступника начальника Управління – начальника слідчого управління УМВС в Івано-Франківській області за законом “Про очищення влади”.

Віталій Ільчишин  оскаржив люстрацію у суді, був поновлений на посаді і відсудив у Міністерства внутрішніх справ 688 тисяч гривень середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

За інформацією Голос ІФ Віталій Ільчишин є одним із найбільш вірогідних претендентів на заміщення посади голови Івано-Франківської ОДА, яку у даний час займає Світлана Онищук. Кандидатура Віталія Ільчишина підтримується керівником офісу президента України Андрієм Єрмаком через дружні стосунки з керівником Київської прокуратури Олегом Кіпером (працював помічником Андрія Єрмака). Раніше Олег Кіпер працював у прокуратурі Івано-Франківської області за часів одіозного прокурора Олександра Каліфіцького (керівник слідчої групи генпрокуратури у справі експрем’єрки Юлії Тимошенко) і був звільнений з прокуратури за законом “Про очищення влади”.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.