Франківськ потрапив у ТОП-3 найкращих міст для життя в Україні — опитування

Новини, Суспільство, Туризм

Видання НВ презентувало глобальний рейтинг українських міст за якістю життя і десятком інших параметрів. Івано-Франківськ посів тертю сходинку в цьому рейтингу.

Про це пише щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на НВ.

Про це свідчать результати Українського муніципального опитування 2021 року, проведеного Міжнародним республіканським інститутом (МРІ).

Трійка лідерів рейтингу виглядає так:

  1. Вінниця — 3,6 (загальний індекс якості 22 виміряних послуг, разом взятих, де 1 означає жахливо, 2 — погано, 3 — середньо, 4 — добре, а 5 — відмінно);
  2. Луцьк — 3,3
  3. Івано-Франківськ — 3,3

В Івано-Франківську опитані відзначали добрий стан публічних парків та скверів — вони отримали найвищу оцінку поміж інших показників. Середню оцінку отримали — транспортна інфраструктура та громадський простір, тротуари та вивіз сміття, також жителі міста відзначили заклади культури. Найнижчу оцінку отримали — паркування та дороги, інформує “Галка”.

Всеукраїнське муніципальне опитування проводиться Міжнародним республіканським інститутом (МРІ). Повне опитування буде опубліковано на сайті www.iri.org.ua 16 вересня о 14:00.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.