США прислали Україні гуманітарний вантаж інноваційних ліків від COVID-19 (фото)

Здоров'я, Новини, Суспільство

Американська благодійна організація Direct Relief прислала Україні гуманітарний вантаж інноваційних ліків від коронавірусу на десятки мільйонів доларів.

Про це інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на посольство України в США у Facebook.

За інформацією посольства, вантаж складається з інноваційних лікарських препаратів Bamlanivimab та Etesevimab, що використовуються проти COVID-19. Останні домовленості щодо його отримання були узгоджені під час візиту президента Володимира Зеленського до США.

Загальна вартість вантажу у вигляді 60 тисяч флаконів лікарських препаратів сягає 20 мільйонів доларів.

 

 

Гуманітарний вантаж інноваційних ліків від коронавірусу

Ліки рекомендовані для пацієнтів із легким та середнім ступенем тяжкості перебігу коронавірусної хвороби, особливо за наявності ризику переходу у важку форму.

Вантаж проходитиме розмитнення та транспортування у 24 області України. Розподіл ліків координується Міністерством охорони здоров‘я України.

Direct Relief (Каліфорнія, США), з якою налагодило домовленості посольство, є громадською неприбутковою та неполітичною організацією, яка працює у 60 країнах світу.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.