У Франківську дорожники розпочали капремонт вулиці Надрічної (схема)

Новини, Суспільство

Управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради та підрядна організація розпочинають капітальний ремонт «старої» Надрічної.

Про це повідомляє щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на “Версії“.

Дорожники приступили до підготовчих робіт. Найближчим часом робітники здійснять зрізку чагарників та виконають демонтаж залишків старого покриття.

Окрім проїзної частини, планується облаштувати тротуари, ділянки для паркування автомобілів та встановити освітлення вздовж всієї вулиці. Проєкт також передбачає 270 метрів дощової каналізації та 224 метри водопроводу.

Задля проведення робіт, що розділені на три черги, спільно з Управлінням патрульної поліції Івано-Франківської області та підрядником, розроблено та погоджено відповідну схему організації дорожнього руху.

Наразі перекрито ділянку в межах вулиць Промислова та Церковна. У ці хвилини підрядник встановлює відповідні дорожні знаки.

Зі схемою організації дорожнього руху першої черги ви можете ознайомитись на фото нижче:

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.