Карантин в Україні продовжать до листопада – МОЗ

Здоров'я, Новини, Суспільство

Карантин в Україні мають намір продовжити ще на два місяці, до листопада. Поки в країні триває адаптивний карантин, який повинен закінчитися 31 серпня. Однак у Міністерстві охорони здоров’я вже говорять, що його потрібно продовжити ще, принаймні, на два місяці.

Про це заявив на брифінгу міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, інформує  щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Тoday.ua.

“З урахуванням тієї епідситуації, яку бачимо сьогодні в Європейському регіоні, в Україні теж треба буде продовжити, як мінімум, на два місяці, що ми будемо найближчим часом ініціювати перед Кабінетом Міністрів”, – заявив глава МОЗ.

Судячи з того, як коронавірус Дельта впевнено крокує Європою, у нас його спалаху варто чекати на осінь. Тим більше, що в Україні він уже фіксується в багатьох регіонах. І бнавіть більше, вже є підтверджені жертви серед наших співгромадян, яким вкоротила віку саме Дельта.

Що стосується навчального року, за нинішніх обставини, поки вся країна перебуває в “зеленій” зоні, немає необхідності вводити сценарій дистанційного навчання. Поки є надія, що новий навчальний рік вдасться почати традиційно – звичайно, із дотриманням карантинних правил.

А далі потрібно буде орієнтуватися по ситуації. Якщо вона почне погіршуватися, і регіони почнуть розповзатися по “кольорових” зонах, то залишаться працювати лише ті школи, в яких вакциновано не менше 80% дорослого персоналу.

Поки таких регіонів в Україні небагато, визнає Ляшко. Серед флагманів вакцинації можна назвати педагогів Києва, Київської області та ще кількох регіонів. Однак до початку навчального року ще є можливість поправити ситуацію, каже глава МОЗ.

Що стосується масової вакцинації підлітків старше 12 років, то поки це питання вивчають, каже Ляшко. Поки про це не йдеться, тим більше, що в Україні ще не вакцинована переважна більшість дорослого населення.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

 

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.