Оприлюднили рейтингові списки вступників до закладів передвищої освіти Прикарпаття

Новини, Суспільство

Сьогодні, 28 липня, о 12:00 оприлюднили рейтингові списки вступників до закладів фахової передвищої освіти на основі 9-х класів.

Про це повідомляє щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на Міністерство освіти і науки України.

«Зазначимо, такі особи вступають до коледжів на основі вступних випробувань (зокрема за співбесідою, творчими конкурсами, квотами-1 та квотами-2). Рейтингові списки формуються із зазначенням рекомендацій до зарахування на основі конкурсного балу за кожною конкурсною пропозицією з повідомленням про отримання чи неотримання ними права на здобуття фахової передвищої освіти за державним або регіональним замовленням», – йдеться у дописі.

Відомо, що вступники, які отримали рекомендації до зарахування, мають виконати відповідні вимоги, зокрема подати особисто оригінали документів до приймальної комісії закладу не пізніше 12:00 години 29 липня.

Івано-Франківська область налічує 40 закладів фахової передвищої освіти, натомість обласний центр – 16.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.