Україна могла купити 80 танків за гроші, які останні два роки платила Росії і Білорусі за електроенергію – Арсеній Яценюк (відео)

Без рубрики, Відео-новини, Новини, Політика, Суспільство

Українська влада проводить безвідповідальну державну політику, в рамках якої впродовж останніх двох років закуповується електроенергія у держави-агресора. За це повинні понести відповідальність конкретні посадовці.

На цьому наголосив Премєр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у коментарі журналістам у Чернівцях.

Про це інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на пресслужба НФ.

«Я поглянув на цифри, скільки українська держава за останніх 2 роки заплатила за електроенергію, яку виготовляли в Росії і в Білорусі, а по факту – це російська електрична енергія. За 2 роки українці зі своєї кишені заплатили Путіну і Лукашенку 3 мільярди 147 мільйонів гривень», – зазначив він.

«На ці гроші можна було купити близько 80 танків «Булат». За ці гроші Росія, Путін і Лукашенко купили для себе свої танки, які воюють проти України», – підкреслив Арсеній Яценюк.

Лідер «Народного фронту» наголосив: «Тому для мене Медведчук – такий самий державний зрадник, як і ті в українській владі, які спонсорували російський військовий бюджет і лукашенківський військовий бюджет».

Він переконаний, що заборона на закупівлю електроенергії тільки до 1 жовтня – це не більше ніж дешевий політичний крок.

«У нас як? Ми боремося з Росією тільки по місяцям? Три місяці поборолися до жовтня, а вже з жовтня все, вже можна не боротися? Тому це абсолютно безвідповідальна антидержавна політика. І за цю політику повинні нести відповідальність так само, як і несе Медведчук, конкретні посадові особи української держави», – сказав Арсеній Яценюк.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.