Цьогоріч бюджет Франківської громади через пандемію втратив 29 мільйонів гривень

Економіка, Новини

29 квітня на черговій сесії міської ради перша заступниця міського голови Вікторія Сусаніна розповіла про бюджет Івано-Франківської громади за перший квартал.

Так, втратив він 29 мільйонів гривень через пандемію.  З них – 15 мільйонів гривень – це податок на доходи фізичних осіб, 9 имільйонів гривень – єдиний податок, 5 мільйонів гривень – акцизний податок з реалізації. Про це в мережі повідомив міський голова Руслан Марцінків, інформує щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Загалом, за три місяці цього року до міського бюджету надійшло доходів на суму 661 мільйон гривень:

77% становлять платежі, що формують загальний фонд (509,1 млн. грн.) Саме з цих платежів йде допомога медицині, освіті, виплати на соцзахист та зарплати

офіційні трансферти – 19,4 % (128,1 млн. грн.)

платежі, що формують спеціальний фонд – 3, 6% (23,8 млн. грн.)

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.