Мешканка Коломиї відсвяткувала 101 рік (фото)

Новини, Суспільство

Кіра Павлівна народилася 20 лютого 1920 року в місті Рогачев Гомельської області республіки Білорусь у багатодітній сім’ї, пише на своєму сайті “Місто”,  пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ

 Життєвий шлях ювілярки видався нелегким. Як і у всіх довгожителів, які народилися на початку двадцятого століття, життя Кіри Павлівни було непросте, з викликами та випробуваннями, адже вона пройшла голодомори, лихоліття війни та важкі часи післявоєнної відбудови.

 

Закінчила вчительський інститут, а пізніше курси медсестер. У 1945 році сім’я переїхала на Україну в місто Калуш, а потім у місто Снятин. Одружилась з військовослужбовцем, в шлюбі народилась донька Аліса. На жаль, вже багато років немає чоловіка, і нещодавно пішла з життя єдина донька, але поряд внуки, правнуки. В оточенні люблячої та дружньої родини Кіра Павлівна радіє життю та передає свій неоціненний життєвий досвід, дарує любов і ніжність. На пенсію Кіра Павлівна вийшла у 1975 році, але продовжувала працювати до 82 річного віку. Трудовий шлях іменинниці – 54 роки.


Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими! 

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.