Двоє калушан отримали відзнаку «Видатний турист. Україна» (фото)

Новини, Суспільство, Туризм

Рада cтарійшин спортивного туризму присвоїла трьом спортивним активістам туризму відзнаки «Видатний турист. УКРАЇНА».

Про це повідомляє щоденна онлайн-газета Голос ІФ з посиланням на “Вікна”.

Відзнаки окрема отримали калушани Омелян Куцук та Олександр Підліснюк. Всі вони в туризмі, як тільки зіпнулись на ноги і пройшли неходженими гірськими стежками тисячі кілометрів і спливли по гірських ріках. І тепер підкорюють вершини Карпат у групі під назвою «Пеньки», не зважаючи на висоту, але не нижче 1700 метрів. Всі вони пройшли дуже складні походи, в надзвичайно некомфортних умовах.

Омелян Йосипович — знана в спорті людина, в світовому масштабі, відомий тренер зі спортивного орієнтуванням. Він та його учні представляли Україну на змаганнях з орієнтування в 70-тидержавах. Він пройшов ті ж часи багато складних походів на Тянь-Шані, Гірському Алтаї, Хамар-Дабані, Забайкаллі.

Відомому калуському тренеру Омеляну Куцуку виповнилося 80.

Олександр Андрійович пройшов тисячі кілометрів в походах інколи буває суворим, але справедливий. Фото-, тележурналіст, який думає і спить з фотоапаратом. Має чарівну дружину Наталю. Вона також — досвічений турист, завжди бере Сашка в похід. Тому він і отримав такий заслужений знак «видатний мандрівник».

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Підтримати Голос ІФ: ПриватБанк 4246 0010 0028 2636

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.