Матерям, які виховали 12 дітей, присвоїли звання “Мати-героїня” (фото)

Новини, Суспільство

Покликання кожної жінки — стати матір’ю, виховати достойних громадян суспільства.

Про це на Facebook-сторінці повідомила Верховинська районна державна адміністрація, пише щоденна онлайн-газета Голос ІФ.

Всі жінки-матері на землі безумовно достойні поваги, та особливо це стосується жінок, які народили та виховали п’ять і більше дітей і удостоєні почесного звання України «Мати-героїня», що є вищою формою відзначення громадян за вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім’ї, материнства і дитинства, самовідданого виховання та навчання дітей.

“Багата на таких жінок і Верховинщина. 2 лютого голова районної державної адміністрації Василь Бровчук вручив високі державні відзнаки “Мати-героїня” та посвідчення до них жінкам, що виховали п’ять і більше дітей”, — йдеться в повідомленні.

Згідно з Указом Президента України Володимира Зеленського від 15 грудня 2020 року почесне звання “Мати-героїня” присвоєно:

 Бойчук Наталії Вікторівні — матері 5 дітей с.Пробійна.

— Нидоходюк Марії Петрівні — матері 7 дітей с.Черемошна.

Голова райдержадміністрації Василь Петрович подякував  матерям — героїням за їхню невтомну працю, правильне і гідне виховання своїх дітей та побажав берегиням роду людського міцного здоров’я, радості, достатку, тепла, пошани від дітей, рідних та близьких.  Мами-героїні обговорили з головою райдержадміністрації свої проблемні питання, що потребували вирішення.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся актуальні новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.