Прикарпатська науковиця отримала премію президента України

Новини, Політика, Суспільство

29 грудня Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 595 «Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2020 року».

На підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки  премії Президента України  присуджено  цілому ряду вчених  у різних галузях науки, техніки, гуманітарної і правової сфери, інформує щоденна онлайн – газета Голос ІФ з посиланням на сайт Івано-Франківської ОДА.

Серед нагороджених є і представниця наукових кіл Прикарпаття.  За роботу «Науково-методологічні засади забезпечення енергоефективності будівель шляхом впровадження ефективних систем теплопостачання й теплового захисту» премію  Президента України  присуджено докторові технічних наук, професорові Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Ганні Володимирівні Кошлак.

Не забудьте підписатися на наш YouTube канал Голос ІФ, дізнавайтеся новини м.Івано-Франківська та області першими!

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.