В Україні пацієнтами з COVID-19 зайнято майже 50% ліжок — МОЗ

Здоров'я, Новини, Суспільство

За минулу добу до лікарень госпіталізували 389 людей з COVID-19, і наразі по всій Україні пацієнтами з підтвердженим діагнозом зайнято 26 861 ліжко з 35 тисяч, які раніше виділила система охорони здоров’я.

Про це повідомляє Суспільне, пише Голос.if.ua.

“Сьогодні на ранок зі всіх наших ліжок, які вже використовуються для лікування хворих на COVID-19, якщо ми рахуємо разом, і тих, у кого вже підтверджений діагноз, і тих, у кого його ще не підтвердили, то загалом зайнято понад 45% цілком в Україні. Звичайно, ця цифра відрізняється від регіону до регіону”, — повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу 9 вересня.

Він додав, що наразі 26 861 ліжко вже введено в лікарнях в процес лікування хворих на COVID-19. Наразі в Україні система охорони здоров’я підготувала 35 тисяч ліжок для пацієнтів, що хворіють на коронавірусну інфекцію.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.