На Західній Україні лікарні замовляють однакове обладнання з різницею у 100 тисяч гривень (документ)

Економіка, Новини

Різниця цін в Івано-Франківській закупівлі обладнання  в порівнянні з іншими областями.

Територіальне медичне об`єднання МВС України по Івано-Франківській області придбало імуноферментний аналізатор для проведення ІФА-тестів у приватної підприємиці з Харкова Кристини Садовської за 287 тис. грн, про це інформує Голос.if.ua з посиланням на prozahid.

Ідентичний набір обладнання для тестування, менш ніж за два тижні по тому, їх колеги із Івано-Франківської області з Городенківської центральної районної лікарні купили  за 199 тис. грн, що майже на 90 тис. грн дешевше, ніж у вищезгаданій закупівлі.

Різняться ціни в Івано-Франківській закупівлі і в порівнянні з закупівлями у інших областях. До прикладу, львівський обласний госпіталь ветеранів війн замовив аналізатор за 220 тис. грн. А Хмільницька лікарня (Вінницька область) купила цей товар за 196 тис. грн.

У коментарі «Нашим грошам. Львів» директор територіального медичного об`єднання МВС України по Івано-Франківській області Галина Лапчук пояснила, що така вартість аналізатора була зумовлена необхідністю швидко поставити товар для створення лабораторії в закладі та проведення тестувань.

Водночас ще на початку червня представники одного з найбільших постачальників аналізаторів ImmunoChem компанії «Інтермедика-Україна» розповідали, що вартість їх становить приблизно 180 тис., але залежить від курсових коливань. На той час усе наявне обладнання було зарезервоване, але у випадку замовлення, товар постачався за кілька тижнів.

Всі важливі Новини Івано-Франківська – Голос  тут.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.