На Прикарпатті у трьох відділах поліції призначено нових керівників

Новини, Суспільство

Минулого тижня особовому складу Коломийського, Калуського та Івано-Франківського відділів поліції представили нових керівників поліції.

Про це повідомляє Голос.if.ua з посиланням на сектор комунікацій ГУНП в Івано-Франківській області.

Підполковник поліції Остап Білейчук відтепер очолює Івано-Франківський відділ поліції. З 2014 року Остап Білейчук був начальником поліції Коломийщини.

Начальником Коломийської поліції призначено полковника поліції Василя Маківничука. До цього він очолював 5 років поліцію Калуського району.

Керівником Калуського відділу поліції призначено майора поліції Івана Газукіна. З листопада минулого року Іван Газукін працював на посаді начальника Івано-Франківського відділу поліції.

Керівництво поліції Івано-Франківщини бажає успіхів новопризначеним керівникам в підтриманні публічної безпеки за місцем призначення, належної комунікації та співпраці з громадою.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.