Некомплект – 10%: з прикарпатської поліції звільнили 12 поліцейських

Новини, Суспільство

Про це стало відомо на пресконференції начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимира Голубоша.

Головний правоохоронець Прикарпаття повідомив, що керівництво ГУНП та особовий склад постійно вживають заходів, спрямованих на формування професійного кадрового ядра органів поліції. Відтак, впродовж 2019 року за негативну нормативну службу в поліції було звільнено 12 поліцейських. До дисциплінарної відповідальності притягнено 353 поліцейських.

«Я піддався критиці минулого року, що ми дуже багато притягаємо до дисциплінарної відповідальності поліцейських. Я скажу, що зважаю на це, але раніше звільнено поліцейських було більше насправді, але притягнено до відповідальності менше», – відзначив Володимир Голубош.

Поряд з цим, за словами керівника ГУНП, проводиться вдосконалення системи професіональної підготовки поліцейських. З початку 2019 року поліцейська комісія провела 5 засідань за результатами яких на службу в поліцію було прийнято 83 кандидати. З 1 листопада оголошено наступний конкурс на заміщення 23 вакантних посад, інформує Голос.if.ua з посиланням на Версії.

«Загальний некомплект по поліції в Івано-Франківській області складає не більше 10%. В деяких підрозділах він становить 2-3%, в інших – доходить до 15%, але в середньому – це 10%. Це робочий некомплект і критичної нестачі поліцейських в Івано-Франківській області нема», – пояснив Голубош.

В поліції заплановано проект «Поліцейський офіцер громади».
«Ми спілкуємося з головами об’єднаних територіальних громад, проводимо роз’яснювальну роботу. Це такий проект, коли поліцейський офіцер громади живе і працює на території вказаної територіальної громади. Його перебування у відділення поліції буде мінімізоване – 90% свого робочого часу він буде перебувати саме на території вказаної громади», – додав Володимир Голубош.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.