Прикарпатка отримала гран-прі Всеукраїнської музичної олімпіади “Голос Країни”

Новини, Суспільство

Нещодавно у Києві відбулась XVІ Всеукраїнська відкрита музична олімпіада «Голос Країни».

Олімпіада проходила одночасно в декількох концертних залах: Оперній студії – Великому залі Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, в концертній залі Національної спілки композиторів України, в Національній академії мистецтв України та в інших місцях, інформують в ПНУ, повідомляє Голос.if.ua.

Цьогоріч у всеукраїнській музичній олімпіаді брали учать 464 учасники зі 149-ти вітчизняних навчальних закладів.

Прикарпатський національний університет на музичному конкурсі представляла магістрантка Навчально-наукового інституту мистецтв Соломія Дроник. Клас – заслуженого діяча мистецтв України, професора Христини Михайлюк.

У фінальних турах музичної олімпіади були визначені володарі Гран-Прі в 16-ти групах номінацій. Відрадно зазначити, що в номінації «Сольний спів (академічний вокал)» перемогу здобула Соломія Дроник.

Також рішенням журі XVI Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос Країни» за великий внесок у професійну музичну освіту Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника отримав Диплом.

Захід проходив за підтримки Міністерства культури України, Національної спілки композиторів України, Національної академії мистецтв України, Національної музичної академії України імені Петра Чайковського, під патронатом видатного українського композитора, Героя України, народного артиста України, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка Євгена Станковича.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.