Ілон Маск назвав терміни створення колонії на Марсі

Новини

Ілон Маск написав в своєму Twitter-акаунті про те, скільки часу витратить людство на розвиток марсіанської інфраструктури. На думку голови SpaceX, на все знадобиться близько 20 років.

Маск розповів, що для створення повноцінної колонії-поселення на Марсі вченим доведеться доставити на червону планету мільйони тонн ресурсів і необхідної техніки, про це повідомляє Голос.if.ua. Ще однією проблемою очільник космічної компанії назвав той факт, що Земля і Марс досить рідко виявляються на близькій відстані – тільки кожні два роки – а значить постійний запуск космічних кораблів на червону планету не видається йому можливим.

Що відносно рейсів на Марс для перевезення обладнання, то для цього знадобиться зробити близько 1 тис польотів на кораблі Starship. До слова SpaceX все ще не завершила повне будівництво даного типу кораблів.

Нагадаємо, що на момент закінчення роботи над Starship, політ одного корабля буде обходитися людству приблизно в 2 млн доларів.

Джерело twitter
Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.