Якщо протести не вплинуть на позицію України, то Зеленський не добуде повну каденцію, – Безсмертний

Відео-новини, Новини, Політика

Колишній дипломат Роман Безсмертний прокоментував реакцію оточення Зеленського на протести проти “формули Штайнмаєра”, про це інформує Голос.if.ua.

Свою думку він висловив в ефірі Еспресо.TV.

Безсмертний сказав, що його дуже турбує вчорашня реакція оточення Зеленського на те, що відбулося в багатьох містах України.

“Ці тези про те, що мітинги проплачені і що людей за гроші збирали і так далі. Це вже було в історії України. Коли розповідали, що влада сильна як ніколи, про те, що людей збирали за гроші,” – сказав дипломат.

На його думку, це означає, що сам Зеленський і сам не усвідомлює, що насправді почалось відбуватися з учорашнього дня.

“По -перше, це свідчить про те, що оточення Зеленського не усвідомлює всієї відповідальності за ситуацію. По друге, коли оточення говорить, то воно зазвичай лише транслює позицію першої особи,” – додав Безсмертний

Дипломат вважає, що Зеленський не дає звіт собі в тому,якщо він не скорегує свою поведінку в найближчі дні, то те протистояння, яке сьогодні виникло не між Зеленським і Майданом, а між Майданом і Москвою воно буде дуже драматично розігруватися для Зеленського в першу чергу, а в другу, якщо Майдан не організується і не стане політсилою, це матиме трагічні наслідки для України.

Учасники віче “Зупинимо капітуляцію!” на Майдані Незалежності висунули українській владі шість ключових вимог.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.