Прокуратура передала до суду справу щодо молодика, який займався грабежами, вимаганням та збутом підробленої валюти

Кримінал, Новини

До суду передала справу  прокуратура про вимагання, грабежі та збут  підробленої  валюти.                

Снятинським відділом Коломийської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт за ч. 1, 2 ст. 186 («Грабіж»), ч. 2 ст. 189 («Вимагання»), ч. 1 ст. 199 («Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів чи білетів державної лотереї») КК України щодо 30 річного  мешканця Снятинського району Івано-Франківської області, Голос.if.ua з посиланням на пресслужбу прокуратури Івано-Франківської області . Встановлено, що впродовж 2014 року вказаний молодик, вчинив 2 грабежі, вимагання та збував підроблену валюту.
Зазначений молодий чоловік впродовж 4 років перебував у розшуку та уникав кримінальної відповідальності, однак вжитими заходами вдалося встановити його місцезнаходження, обрати запобіжний захід у виді тримання під вартою та скерувати відносно нього обвинувальний акт до суду.
За вказані діяння чоловікові загрожує від 4 до 7 років позбавлення волі.
Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.