Калушанин Віталій Гончар став чемпіоном України з боротьби

Здоров'я, Новини

Впродовж 21-24 травня у Запоріжжі проходив чемпіонат України з вільної боротьби серед юнаків і дівчат віком до 15-ти років.

Серед хлопців вагової категорії до 38 кг чемпіоном України став калушанин, учень Львівського училища фізичної культури Віталій Гончар. У фіналі Віталій переміг броварчанина Іллю Лобаніча, інформує  “Нафтохімік-Калуш”.

Ця перемога дає хлопцю право представляти Україну на європейській першості серед школярів, яка наприкінці червня відбудеться у польському Кракові.

“Вільною боротьбою Віталій займається з першого класу. У Калуші свої вміння він відточував у ДЮСШ «Сокіл». Його тренерами були Микола та Олександр Пукіш”, – розповідає мама чемпіона Інна Гончар.

Після завершення сьомого класу Віталій став навчатися в Львівському училищі фізичної культури. Там зараз і проживає. Його тренер – Сергій Слюсаренко.

Щодо інших досягнень Віталія у спорті, то в своїх 13 років він вже кандидат в майстри спорту.

Ми у соціальних мережах. Підписуйтесь в групи Facebok: Голос.if.ua, Голос Прикарпаття, Голос Івано-Франківська, Новини Івано-Франківська та Туристичні Карпати. Дізнавайтесь новини м. Івано-Франківська та області першими.